Kierownik Działu Marketingu

Talent Partners

Zawiercie, Warszawa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy produkcyjnej z branży spożywczej z siedzibą w Warszawie, mającej swój oddział w Zawierciu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. KM/119/15

Miejsce pracy:

Zawiercie - woj. śląskie

lub

Warszawa - woj. mazowieckie

Najważniejsze obowiązki:

  • budowanie wizerunku firmy w oczach partnerów biznesowych, kontrahentów, mediów, organizacji branżowych, itp.,
  • tworzenie i realizacja strategii marketingowej z wykorzystaniem zróżnicowanych elementów marketingowych,
  • kontakt z mediami, rozwój Public Relations (m.in. kontakt z mediami branżowymi, okolicznościowymi, innymi),
  • prowadzenie kampanii reklamowych (prasowe, on-line, inne),
  • organizacja targów, imprez integracyjnych, imprez wewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży spożywczej,
  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • praktyczna wiedza z zakresu marketingu, działań marketingowych, PR itp.,
  • umiejętność zarządzania i współpracy,
  • kreatywność,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dużej, renomowanej firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne