Tactica Pharmaceuticals Sp. z o.o.
Jedna z najmłodszych i najprężniej działających na Rynku firm farmaceutycznych, w związku z ciagłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Kierownik Działu Marketingu

Miejsce pracy: Lokalizacja Biura Firmy – Kraków

Zakres obowiązków

  • Bieżące zarządzanie Działem Marketingu Firmy
  • Tworzenie, wdrażanie oraz monitorowanie realizacji planów marketingowych
  • Przygotowywanie budżetu Działu MKT oraz budżetu działań marketingowych, kontroling wykorzystania budżetu
  • Stałe analizowanie trendów rynku farmaceutycznego
  • Kreowanie dobrego wizerunku produktów Firmy oraz realizacja kampanii informacyjnych skierowanych do lekarzy i farmaceutów
  • Bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży podczas tworzenia i realizacji strategii oraz projektów marketingowych
  • Opracowywanie i wdrażanie globalnych kampanii marketingowych
  • Bieżące raportowanie do Zarządu Firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze marketingu
  • Znajomość rynku farmaceutycznego będzie dodatkowym atutem
  • Udokumentowane sukcesy w przygotowywaniu i realizacji autorskich projektów marketingowych
  • Bardzo dobra znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, swoboda w komunikacji w zespole
  • Wysokie zdolności interpersonalne i analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w zarządzaniu strukturami MKT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • Narzędzia pracy
Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz z aktualnym zdjęciem prosimy nadsyłać klikając przycisk APLIKUJ.