Kierownik działu logistyki

Work Service

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główne zadania i obowiązki:

  • zarządzanie zespołem pracowników;
  • rejestracja operacji logistycznych i tworzenie dokumentów z tym związanych;
  • nadzór i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiegu dokumentacji w procesach logistycznych;
  • przeprowadzanie operacji związanych z obiegiem materiałowym;
  • analiza i weryfikacja danych w systemach;
  • codzienna analiza zapasów i przepływów materiałowych;
  • kontrola stanów magazynowych;
  • dbanie o prawidłowe stany magazynowe;
  • przeprowadzenie inwentaryzacji miesięcznych, kwartalnych i rocznych;
  • współpraca z dostawcami i odbiorcami towarów;
  • uczestnictwo w kontroli i uzupełnianiu danych analitycznych;
  • praca zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami i zintegrowanymi systemami;
  • utrzymywanie i ciągłe doskonalenie procesów w oparciu o Lean Manufacturing i 5S;
  • inne działania operacyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi;
  • zdolności analityczne i organizacyjne związane z nadzorowaniem wieloetapowego procesu oraz radzeniem sobie z dużą ilością danych;
  • sprawność w posługiwaniu się arkuszami kalkulacyjnymi, systemami ERP i MES;
  • samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz standardy pracy;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata;
  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej, nowoczesnej firmie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca