kierownik działu logistyki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się dystrybucją wyrobów ze stali, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 19426
Praca stała
Lokalizacja: Mikołów

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad prawidłową realizacją procesów magazynowych
  • zapewnienie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej oraz sprzętu
  • planowanie prawidłowego ułożenia i zabezpieczenia towarów podczas transportu oraz planowanie tras
  • organizacja okresowych inwentaryzacji
  • realizacja przychodów magazynowych zgodnie z polityką firmy
  • organizacja dostaw do klientów i oddziałów firmy
  • zapewnieni najwyższego poziomu obsługi klienta
  • dobór usługodawców zapewniający pewność dostaw i bezpieczeństwo przewozu oraz optymalny poziom cen
  • zarządzanie podległym zespołem
  • sporządzanie raportów
  • współpraca z pozostałymi Działami

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane: logistyka)
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość programów klasy ERP
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w tym MS Excel na poziomie zaawansowanym)
  • znajomość nowoczesnych praktyk magazynowania oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, transportem, zapasem oraz magazynem
  • umiejętność opracowywania procedur
  • wysoki poziom umiejętności kierowniczych
  • umiejętność komunikacji i współpracy z innymi

Oferta:
  • umowa o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opieka medyczna

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)