Kierownik działu Logistyki

Progresso Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

• Zarządzanie procesami Logistycznymi w firmie

• Organizacja, planowanie oraz nadzór nad kluczowymi działaniami (logistyka, planowanie produkcji oraz transportu i magazynu),

• Ustalanie harmonogramu i zapewnienie terminowej realizacji dostaw,

• Usprawnianie procesu przepływu materiałów wewnątrz i na zewnątrz firmy

• Rozwój procesów logistycznych i wdrażanie nowych rozwiązań,

• Zarządzanie podległym personelem.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe – preferowane kierunkowe,

• Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny!,

• Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale logistyki,

• Znajomość zagadnień z zakresu logistyki i planowania produkcji,

• Bardzo dobra znajomość MS Office,

• Doświadczenie w zarządzaniu personelem,

• Samodzielność i sumienność w realizacji zadań,

• Umiejętność pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

- Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy,

- Stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na światowym rynku,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca