Kierownik Działu Łańcucha Dostaw

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Główne zadania:

• Koordynowanie, nadzorowanie i organizowanie pracy Pionu Łańcucha Dostaw (Zakupy, Planowanie Produkcji, Obsługa klienta),
• Bezpośrednia współpraca z dostawcami i klientami,
• Rozwój dotychczasowej bazy dostawców i poszukiwanie nowych źródeł dostaw,
• Przygotowanie i nadzorowanie realizacji krótko i długookresowych planów produkcyjnych,
• Śledzenie realizacji bieżących zamówień oraz dostaw, wspieranie efektywności operacyjnej,
• Identyfikacja możliwości usprawnień i wdrażanie projektów optymalizacyjnych w podległym obszarze,
• Wyznaczanie, monitorowanie i weryfikowanie wyznaczonych celów,
• Przygotowywanie bieżących raportów i analiz.

Wymagania:

• Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie,
• Wykształcenie wyższe (mile widziane logistyka, zarządzanie),
• Doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem,
• Umiejętności analityczne, doskonała organizacja pracy, nastawienie na wynik,
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
• Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel, Power Point).

Oferujemy:

• Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Samodzielne stanowisko z możliwością zarządzania zespołem,
• Stałe godziny pracy (8-16),
• System premiowy,
• Pakiet benefitów pozapłacowych: m. in. lekcje języka angielskiego, pakiet medyczny.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials