Kierownik Działu Księgowości (m/k)

Trenkwalder

Kraków, śląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • Dekretację i księgowanie dokumentów,
  • Weryfikację dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym,
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań,
  • Kontrolę, dekretację dokumentów finansowo-księgowych,
  • Sporządzanie i kontrolę rejestrów VAT,
  • Terminową i prawidłową ewidencję księgową,
  • Rozliczanie faktur importu i eksportu oraz różnic kursowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość),
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz programu SAP,
  • Dobra znajomość Ustawy o rachunkowości, aktualnych przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT),
  • Znajomość przepisów dotyczących obrotu gospodarczego, w tym zagranicznego,
  • Doświadczenie w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych,
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju zaowodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy