Kierownik Działu Kontroli Jakości

Droma s.c.

Gliwice, Zabrze, śląskie

Droma s.c.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych.
Od ponad 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność - dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.
Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych
na rozwój osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność za politykę jakości w Firmie
  • koordynacja projektów dotyczących wprowadzania, usprawniania i utrzymania odpowiedniego poziomu jakości produktów
  • kompleksowe zarządzanie Działem Kontroli Jakości w Firmie
  • nadzór nad procesem tworzenia wymagań jakościowych dla nowych procesów
  • rozwój systemów zarządzania jakością (zgodnie ze standardami ISO)
  • nadzór nad procesem przeprowadzania audytów jakościowych (wewnętrznych i zewnętrznych)
  • kontrolowanie przestrzegania standardów jakościowych obowiązujących w firmie
  • monitorowanie wyników jakościowych
  • odpowiedzialność za osiąganie prawidłowych wskaźników jakościowych całej firmy, w tym kosztów złej jakości oraz zadowolenia klienta
  • nadzór na reklamacjami oraz prowadzenie niezbędnych analiz
  • odpowiedzialność za inicjowanie działań w zakresie poprawy jakości
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników poprzez organizację pracy, delegowanie zadań i motywację

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu Zarządzania Jakością)
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Kontroli Jakości
  • doświadczenie w pracy z systemami jakości
  • doświadczenie kierownicze w Dziale Zarządzania Jakością zakładu produkcyjnego
  • znajomość 8D, 5Why, Ishikawa, PDCA, metodologia Kaizen, Pareto
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów o różnym stopniu złożoności
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność oraz zorientowanie na realizację celów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
  • pracę w bardzo dynamicznym otoczeniu

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.