Kierownik Działu Konsolidacji Sprawozdań Finansowych

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta, ogólnopolskiego lidera w swojej branży, w związku z rozwojem struktur aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu Konsolidacji Sprawozdań Finansowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest rozpoznawalna firma z zakresu usług biznesowych zlokalizowana we Wrocławiu.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procesami sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych według MSSF oraz raportowania dla potrzeb wewnętrznych
  • Usprawnianie procesów raportowania
  • Współpracę z audytorem w zakresie przeprowadzanych przeglądów oraz audytów sprawozdań finansowych
  • Kreowanie polityki rachunkowości oraz nadzór nad stosowaniem poprawnych i jednolitych zasad rachunkowości w grupie kapitałowej
  • Weryfikację poprawności sprawozdań jednostkowych
  • Współpracę z działem kontrolingu i relacji inwestorskich w zakresie analiz i prezentacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Współpracę z głównymi księgowymi i dyrektorami finansowymi spółek grupy kapitałowej

Profil kandydata

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze sprawozdawczości lub w firmie audytorskiej
  • Znajomości Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej, Ustawy o Rachunkowości
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office (Excel), znajomość SAP i Visual Basic będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności analitycznych i umiejętności menedżerskich
  • Znajomości języka angielskiego

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju w dużej grupie kapitałowej, odpowiedzialne stanowisko pełne ciekawych wyzwań, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pełen pakiet benefitów.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page