IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Kierownik Działu Kadr i Płac

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

ZAKRES ZADAŃ:

  • zarządzanie zespołem pracowników pod kątem poprawności wykonania powierzonych zadań
  • organizowanie pracy podległego zespołu
  • nadzór nad realizacją i poprawnością procesów kadrowo-płacowych realizowanych w dziale
  • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych
  • dbałość o realziację budżetu działu
  • udział w spotkaniach kadry menadżerskiej

FIRMA OFERUJE:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju posiadanych kompetencji
  • bogaty pakiet benefitów
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • elastyczne godziny pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w obszarze kadr i płac (min. 2 lata)
  • doświadczenie w zarządzaniu przynajmniej kilkuosobowym zespołem kadrowo-płacowym
  • praktyczna wiedza z zakresu kadr, płac i prawa pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy z Klientem korporacyjnym oraz w organizacji procesów będzie dodatkowym atutem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.