In Temporis Polska Sp. z o.o.

Kierownik Działu Jakości

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Praca na produkcji

IN TEMPORIS POLSKA Sp. z o.o., dzięki swojemu dziesięcioletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. In Temporis Polska Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954.

W ramach współpracy z naszym Klientem – światowym liderem z branży produkcyjnej, poszukujemy i zapraszamy do współpracy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Działem Jakości,
  • Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi (wydziały produkcyjne) i zewnętrznymi w zakresie zrozumienia wymagań,
  • Odpowiedzialność za kontrolę jakości wytworzonych produktów i opracowywanie statystyk,
  • Analiza problemów jakościowych i ich rozwiązywanie,
  • Monitoring działań korygująco-zapobiegawczych w dziale jakości w związku ze zgłaszanymi niezgodnościami,
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji jakościowej w oparciu o obowiązujące normy, procedury,
  • Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych odnośnie reklamacji produktowych,
  • Zapewnienie pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, Ppoż. i ochrony środowiska przez podległych pracowników oraz ocena ryzyka zawodowego,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników zgodnie z standardami i wymaganiami.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane w obszarze jakości, inżynierii produkcji, inżynierii materiałowej,
  • Min. 3 – letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika w firmie produkcyjnej oraz w pracy na stanowiskach związanych z jakością,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość procesów technologicznych obróbki stali,
  • Doświadczenie przy optymalizacji procesów produkcyjnych i wdrażaniu działań doskonalących (praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing),
  • Znajomość narzędzi zarządzania jakością,
  • Znajomość procesu audytowania wg ISO 9001,
  • Znajomość metod 6 sigma w tym FMEA,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • Wiedza na temat aktualnych przepisów BHP.

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Całościowy pakiet socjalny;
  • Możliwości szkoleń i dalszego rozwoju w ramach struktury firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.