Kierownik Działu Jakości

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, spółki produkcyjnej z siedzibą w bliskiej okolicy Poznania, działającej w branży materiałów budowlanych i wykończeniowych odnoszącej sukcesy zarówno na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych, w związku z planowym rozwojem w obszarze zarządzania działem jakości, poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Kierownik Działu JakościMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • zarządzanie pracą działu jakości w firmie produkcyjnej i nadzór nad jego efektywnością,
  • realizacja strategii zarządzania jakością i rozwój systemów zarządzania jakością,
  • zapewnienie najwyższego poziomu jakości procesów produkcyjnych,
  • koordynowanie zadań i projektów dotyczących zapewnienia jakości w zakresie procesów produkcyjnych
  • koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości
  • opracowanie i wdrażanie polityki jakości i strategii obowiązujących w organizacji
  • osoba na tym stanowisku raportuje bezpośrednio do Zarządu.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w obszarze kontroli jakości w firmie produkcyjnej z branży przemysłowej
  • wykształcenie wyższe techniczne (optymalnie z zakresu zarządzania jakością),
  • bardzo dobra znajomość norm i narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów,
  • znajomość systemów zarządzania Lean Manufacturing i Lean Management (5S),
  • znajomość systemów jakości ISO,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swoim segmencie rynkowym,
  • możliwość rozwijania swoich kwalifikacji, udział w ambitnych projektach rozwojowych i zdobywania wiedzy w międzynarodowej firmie,
  • kontakt z nowoczesną technologią i parkiem maszynowym,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.