Kierownik Działu Jakości

Groclin S.A.

Karpicko k. Wolsztyna, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Groclin jest jednym z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości poszyć foteli samochodowych dla klientów działających w przemyśle motoryzacyjnym. Groclin S.A. jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz właścicielem pięciu zakładów produkcyjnych w Polsce, na Ukrainie i w Niemczech.

Grupa Groclin zatrudnia blisko 1700 pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy : Karpicko k. Wolsztyna

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Zarządzanie działem jakości i podległymi pracownikami.
  • Nadzorowanie jakości produkcji.
  • Zarządzanie reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Nadzorowanie prowadzonych analiz, ich przyczyn źródłowych oraz wprowadzanych działań korygujących.
  • Zarządzanie dokumentacją jakościową.
  • Utrzymanie i doskonalenie procesów zapewnienia jakości.
  • Koordynacja projektów poprawy jakości.
  • Budowanie długofalowych relacji z klientem i realizacja celów wyznaczonych przez klienta.
  • Tworzenie raportów, analiz wymaganych przez Klienta i firmę.
  • Poprawienie efektywności pracy działu jakości.
  • Realizacja polityki i strategii jakości.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie jakością, systemy produkcyjne).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie znaczącym atutem.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Znajomość narzędzi jakościowych (8D, FMEA, CONTROL PLAN, 5WHY, ISHIKAWA, itp.)
  • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołami ludzkimi, delegowania zadań i odpowiedzialności, motywowania pracowników do realizacji wyznaczonych celów, odwaga kierownicza.
  • Orientacja na wyniki i realizację wyznaczonych celów.
  • Wysokie zdolności analityczne, samodzielność, wysoki poziom komunikatywności.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych.
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników.
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.997 r. Dz.U. z 2002 r. Nr101,poz.923 z późn. Zm.) Otrzymanych aplikacji nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Groclin jest jednym z wiodących europejskich producentów wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców