Kierownik działu Jakości

Progresso Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

 Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Jakości

 Miejsce pracy: Czeladź

Obowiązki:

  • Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • Nadzór nad prawidłowością dokumentacji jakościowej,
  • Opracowywanie programów zarządzania jakością -wdrażanie, usprawnianie i utrzymanie jakości,
  • Bieżąca koordynacja i monitorowanie działań korygujących i prewencyjnych wynikających z niezgodności w wyrobie i/lub procesie
  • Szkolenia pracowników w zakresie zarządzania jakością zgodnie z normami ISO
  • Zarządzanie podległym personelem

Wymagania

  •  Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata, w branży motoryzacyjnej,
  • Doskonała znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO TS 16949
  • Znajomość narzędzi jakości: MSA, SPC, FMEA, PPAP, 5S, 5W, 8D.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość
  • Samodzielność, zaangażowanie,
  • Zdolności przywódcze, komunikatywność

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości