KIEROWNIK DZIAŁU IT

Eurocent S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w programowaniu aplikacji (platforma .NET lub PHP lub Java)
  • umiejętność przenoszenia wymagań na specyfikacje procesów biznesowych
  • dobra znajomość baz danych: Oracle, SQL Server, PostgreSQL, MySQL
  • doświadczenie w integrowaniu systemów informatycznych (SOAP, REST)
  • bardzo dobra znajomość SQL (wraz z zagadnieniami optymalizacji)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN
  • dobra znajomość zagadnień wirtualizacji (VMware, HyperV, KVM)
  • doświadczenie w administracji systemami ERP (Comarch ERP)
  • doświadczenie w administracji serwerami w szafach serwerowych (RACK)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z kryptografią i bezpieczeństwem
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych
  • bardzo dobra znajomość serwerowych systemów operacyjnych: Windows, Linux/Unix
  • znajomość zagadnień związanych z backupem
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz analitycznych
  • samodzielność w działaniu i właściwe wyznaczanie priorytetów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • przynajmniej podstawowa wiedza na temat produktów finansowych
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się dokumentacją
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stałe i stabilne zatrudnienie
  • ciekawą pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę
  • możliwość ciągłego rozwoju osobistego

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Finansowe. <br/>Udzielanie pożyczek gotówkowych klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy