Kierownik Działu IT Systemy

Osadkowski S.A.

Bierutów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA:

Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm, liderem w branży obsługi rolnictwa. Jednym z filarów naszego rozwoju było postawienie na nowoczesne, często nieszablonowe i nowatorskie rozwiązania informatyczne oraz przekonanie, że dzięki nim możemy budować sprawną firmę oferującą klientom usługi najwyższej jakości.

Odważne i innowacyjne pomysły, łączenie różnorodnych technologii, inwestycje w ludzi i narzędzia – te wartości pozwoliły nam zbudować ponad 400-osobową, działającą w wielu branżach spółkę.

Miejsce pracy:

Bierutów – woj. dolnośląskie

Główne zadania:

  • Zarządzanie zespołem profesjonalistów IT
  • Organizacja pracy działu
  • Rozwój systemów i rozwiązań informatycznych spółki
  • Prowadzenie, realizacja i nadzór nad projektami informatycznymi
  • Wykorzystanie zasobów własnych działu oraz usług firm zewnętrznych w celu efektywnej i terminowej realizacji projektów i zadań informatycznych
  • Wspieranie innych jednostek spółki poprzez analizę biznesową i projektowanie rozwiązań oraz usług informatycznych
  • Zarządzanie i administrowanie systemami informatycznymi, prowadzenie wsparcia dla użytkowników

Czego oczekujemy:

  • Szerokiej znajomości technologii i koncepcji IT, która pozwoli na kreowanie rozwiązań informatycznych oraz nadzór nad realizowanymi projektami
  • Doświadczenia w zarządzaniu systemami informatycznymi (administracja, rozwój, support)
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem IT zajmującym się produkcją i rozwojem oprogramowania
  • Umiejętności analitycznych, wsparcia jednostek biznesowych w obszarze analizy i projektowania rozwiązań informatycznych.
  • Nastawienia na efektywne i terminowe realizowanie zadań
  • Osoby, która będzie partnerem w dalszym, dynamicznym rozwoju firmy

Oferujemy:

  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność pracy
  • Różnorodne projekty i wyzwania informatyczne
  • Zaangażowanie i otwartość zarządu na tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych
  • Narzędzia i budżety pozwalające na realizację zadań
  • Pracę w renomowanej firmie, o stabilnej sytuacji finansowej
  • Dobrą atmosferę pracy w firmie rodzinnej
  • Prywatny pakiet medyczny

Termin składania aplikacji: 22.03.2019

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca