Kierownik Działu Inżynieryjnego

Work & People Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- Zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu Inżynieriyjnego poprzez właściwą priorytetyzację pracy i zarządzanie zespołem

- Optymalizacja wydajności procesów produkcyjnych w zakładzie

- Wsparcie w definiowaniu metod produkcji i pracy

- Wsparcie w rozwoju nowych produktów z uwzględnieniem fazy przedprodukcyjnej i monitorowania odchyleń

- Dbałość o dostosowanie mocy produkcyjnych do planu przemysłowego

- Wsparcie projektów ciągłego doskonalenia

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne.

- Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej o zatrudnieniu powyżej 200 osób.

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

- Praktyczna wiedza i doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych.

- Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów będzie dodatkowym atutem.

- Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing.

- Dobra znajomość pakietu MS Office, doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP.

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji.

Prezentacja firmy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria