Kierownik działu handlowego

Merkury Market Sp.z.o.o. Sp. k.

Sanok, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem Działu Handlowego oraz realizację celów sprzedaży.

Wymagania

min roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz zarządzaniu sprzedażą, umiejętność motywowania pracowników, zdolności organizacyjne i interpersonalne, samodzielność, zaangażowanie, gotowość do podjęcia szkolenia wyjazdowego oraz pracy w delegacjach (firma gwarantuje mieszkanie służbowe).

Prezentacja firmy

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie