Kierownik Działu Gwarancji

HARAS

Wrocław, dolnośląskie

HARAS
HARAS HARAS HARAS HARAS HARAS
Firma budowlana HARAS o ugruntowanej 20-letniej pozycji na rynku, realizująca obiekty we Wrocławiu i najbliższej okolicy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizacja i koordynacja procesu usuwania usterek na zakończonych inwestycjach,
  • Prowadzenie spraw związanych z obsługą serwisową oraz problemów technicznych i gwarancyjnych,
  • Udział w procesie przyjmowania i realizacji zgłoszeń gwarancyjnych, rejestracja w systemie komputerowym i obsługa formalna czynności serwisowych,
  • Analiza techniczna dokumentacji projektowej oraz weryfikacja zgłoszeń podczas wizji lokalnych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - budowlane lub pokrewne,
  • Znajomość procesu budowlanego oraz norm i warunków technicznych,
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Samodzielność i zdolność organizowania procesu pracy związanego ze stanowiskiem,
  • Znajomość programów komputerowych, w tym pakietu MS Office i AutoCAD,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane i prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez współpracę z zespołem specjalistów.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.