Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej

Portal-medica.pl

, Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

EMC Instytut Medyczny SA zatrudni do jednej z naszych jednostek zlokalizowanej w Piasecznie osobę doświadczoną w zarządzaniu na stanowisku:

Miejsce pracy: Piaseczno
Region: mazowieckie

Opis stanowiska
• wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych
• udzielanie informacji o produktach leczniczy i wyrobach medycznych
• organizowanie zaopatrzenia Szpitala w produkty lecznicze i wyroby medyczne
• współuczestniczenie w prowadzeniu gospodarki produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi w Szpitalu
• organizacja pracy działu Farmacji Szpitalnej

Oczekujemy
• wykształcenie: wyższe farmaceutyczne
• min. 5 letnie doświadczenie o podobnym zakresie obowiązków
• prawo wykonywania zawodu
• umiejętność obsługi komputera
• dokładność, rzetelność
• wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
• otwartość
• pozytywne nastawienie

Oferujemy
• zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo
• szkolenia i możliwość dalszego rozwoju
• praca w zgranym i ambitnym zespole

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Kadra zarządzająca