Kierownik Działu Farmacji Chorzów

Praca.farmacja.pl

Chorzów, śląskie

Miejsce pracy: Chorzów
Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Farmacji

Zakres obowiązków:
• nadzór merytoryczny nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki szpitalnej,
• dokonywanie zamówień leków,
• zaopatrywanie w leki podległych oddziałów,
• monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania:
• wykształcenie wyższe magisterskie z aktualnym prawem wykonywania zawodu,
• co najmniej 5-letni staż pracy w zawodzie farmaceuty,
• znajomość przepisów prawa farmaceutycznego,
• mile widziane doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
• odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
• sumienność i dokładność,
• wysoka kultura osobista i komunikatywność

Oferujemy:
• praca na etat w pełnym wymiarze godzin lub w niepełnym wymiarze czasu pracy
• przyjazne środowisko pracy

CV prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie portalu lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 797-012-793.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.