kierownik działu handlowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy handlowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41195
Praca stała
Lokalizacja: Bytom

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zespołem handlowców
  • rozliczanie pracy podległego zespołu
  • motywowanie i rozwijanie kompetencji zespołu
  • rekrutacja i szkolenie nowych pracowników działu handlowego
  • analiza rynku
  • rozwój sprzedaży produktów firmy
  • wprowadzenie nowego asortymentu na rynek
  • ustalanie celów sprzedażowych i kontrola ich realizacji
  • zwiększenie sprzedaży na podległych rynkach (Unia Europejska)
  • optymalizacja procesów sprzedażowych
  • tworzenie i pomoc we wprowadzaniu strategii firmy
  • współpraca z innymi działami
  • raportowanie do zarządu

Oczekiwania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży, w tym 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem handlowym
  • mile widziana zaawansowana znajomość języka obcego (francuskiego, angielskiego, włoskiego lub niemieckiego)
  • wykształcenie mininum średnie
  • umiejętności negocjacyjne i argumentowania
  • doskonała organizacja pracy własnej i zespołu
  • komunikatywność, samodzielność w działaniu, asertywność, empatia
  • zaawansowana znajomość MS Excel

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, komputer)
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)