KIEROWNIK DZIAŁU EDUKACJI I WYSTAW

Muzeum Wojska w Białymstoku

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1734

Obowiązki:

1. Organizacja pracy Działu Edukacji i Wystaw pod względem merytorycznym, finansowym i administracyjnym;
2. Opracowywanie i nadzór nad realizacją merytorycznego planu pracy działu.
3. Opracowywanie i nadzór nad realizacją planu budżetów działań działu;
4. Sprawowanie nadzoru nad opracowywaniem i realizacją oferty edukacyjnej;
5. Sprawowanie nadzoru nad ciągłością obsługi wystaw i prowadzonych działań edukacyjnych;
6. Sprawowanie nadzoru nad zakupami materiałów i usług niezbędnych do realizacji zadań działu;
7. Koordynacja prac związanych z rozwojem oferty wystawowej, edukacyjnej;
8. Koordynacja prac związanych z funkcjonowaniem systemu rezerwacji, sprzedaży i obsługi klienta.
9. Planowanie oraz nadzór nad realizacją polityki wizerunkowej muzeum w tym:

a. Działalność informacyjna (social media, strona internetowa, kontakt z mediami i inne);
b. Działalność wydawnicza w zakresie informatorów, folderów, materiałów popularno-naukowych, edukacyjnych itp.;
c. Planowanie i realizacja działań reklamowych i informacyjnych (kampanie reklamowe itp.);
d. Nadzór nad pracą sklepiku muzealnego w tym planowanie i zakup upominków reklamowych;

10. Organizacja i nadzór nad realizacją imprez muzealnych.
11. Realizacja zadań związanych ze współuczestnictwem muzeum w imprezach zewnętrznych (gry miejskie, konkursy, olimpiady wiedzy itp.).
12. Organizacja i nadzór nad realizacją wystaw czasowych i plenerowych.

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: historia, archeologia

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne: 1. Wysokie umiejętności zarządzania zespołem (ponad 10 osób); 2. Umiejętność koordynacji wieloaspektowych zadań działu; 3. Wysokie kompetencje interpersonalne; 4. Sprawność w obsłudze komputera i oprogramowania pakietu Microsoft Office; 5. Umiejętność analitycznego myślenia; 6. Umiejętność pracy pod presją czasu, szybkiego dostosowania do zmian; 7. Dobra organizacja pracy i skuteczność w działaniu; 8. Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność; Wymagania dodatkowe: 1 Doświadczenie związane z kierowaniem zespołem w obszarze kultury, edukacji lub pokrewnym przez min. 12 miesięcy; 2. Doświadczenie w pracy w instytucjach kultury, oświaty lub o pokrewnym profilu działalności; 3. Znajomość specyfiki działania muzeów; 4. Znajomość na poziomie komunikatywnym języka obcego (angielski lub rosyjski).

Miejsce pracy: Kilińskiego Jana 7, 15-089 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny Więcej informacji https://mwb.com.pl/ Zakładka praca

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: 07.06.2019

Email: rekrutacja@mwb.com.pl

Adres www: www.muzwojska-bialystok.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy