Opis stanowiska pracy

  • Koordynacja procesu produkcji instalacji AV na potrzeby projektów ekspozycyjnych i multimedialnych od etapu projektowania, wyboru podwykonawców, wsparcia merytorycznego, doboru rozwiązań systemowych i produktowych poprzez zakupy, logistykę, instalację, uruchomienie i odbiory,
  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zadań podległego zespołu składającego się z projektantów AV, techników AV, informatyków,
  • Kontrola realizowanych prac ze szczególnym uwzględnieniem wymogów zawartych w umowie,
  • Definiowanie elementów do wykonania na podstawie dokumentacji, delegowanie zadań na podległy zespół lub podwykonawców,
  • Opracowanie harmonogramu pracy,
  • Organizowanie i zarządzanie zespołem wdrożeniowym,
  • Współpraca z dyrektorem technicznym, dyrektorem kreatywnym i kierownikami projektów.
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem.

Wymagania

  • 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów AV jako kierownik działu lub projektu odpowiedzialny za realizację,
  • Doświadczenie w projektowaniu i instalowaniu systemów AV,
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania kilkuosobowym zespołem, umiejętność delegowania zadań,
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów, budżetów i dokumentacji projektowej,
  • Dobra znajomość oprogramowania CAD i MS Office,
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Samodyscyplina i silna motywacja,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Mile widziane wszelkiego rodzaju uprawnienia zawodowe.

Prezentacja firmy

New Amsterdam działa od 2009 r. Projektujemy i realizujemy ekspozycje mu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca