Kierownik Działu Aktuariatu Finansowego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - międzynarodowego towarzystwa ubezpieczeń majątkowych, poszukujemy ambitnych i zmotywowanych do szybkiego rozwoju zawodowego Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Działu Aktuariatu FinansowegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór nad procesem wyliczania rezerw techniczno-ubezpieczeniowych

  • Przygotowywanie analiz i modeli  statystycznych wspierających proces likwidacji szkód

  • Prognozowanie współczynnika szkodowości we współpracy z działem taryfikacji i kontrolingu

  • Wsparcie działu zarządzania ryzykiem w budowaniu modelu kapitałowego zgodnie z wymogami Solvency II

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby spółki

  • Zarządzanie kilkuosobowych zespołem

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze aktuariatu finansowego

  • Umiejętności programowania w SAS, SQL

  • Wyższego wykształcenia w obszarze matematyki, metod ilościowych, ekonometrii

  • Licencji aktuarialnej (lub co najmniej dwóch zdanych egzaminów)

  • Biegłej znajomości  języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie

  • Ambitne wyzwania i samodzielność w działaniu

  • Umowę o pracę oraz pakiet świadczeń socjalnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.