Kierownik / Dyrektor Techniczny

MTM Projekt Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

MTM Projekt Sp. z o.o. zajmująca się

kompleksowym wykonaniem instalacji elektrycznych i sterowania

poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK / DYREKTOR TECHNICZNY

Miejsce pracy: Gliwice / woj. śląskie

Główne zadania:

  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach zewnętrznych.
  • Budowanie relacji z Klientami, partnerami Spółki,
  • Tworzenie budżetów projektów i odpowiedzialność za ich realizację,
  • Koordynowanie, nadzorowanie i wspieranie merytoryczne działów technicznych spółki w celu efektywnej obsługi Klienta zewnętrznego,
  • Efektywne zarządzanie i koordynowanie realizowanych projektów branży elektrycznej i automatyki przemysłowej,
  • Odpowiedzialność za terminowość realizowanych projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil elektryczny lub pokrewny),
  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży elektrycznej lub automatyki przemysłowej,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację,
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania projektami,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, konsekwencja, kreatywność,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzania podległym personelem,
  • Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

MTM Projekt Sp. z o.o. specjalizuje się w zintegrowanej obsłudze inwesty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca