Kierownik ds. zakupów

HRO Recruitment

Wrocław, dolnośląskie

HRO Recruitment to brand firmy HRO Personnel, dynamicznie rozwijającego się dostawcy usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie procesów zakupowych oraz nadzorowanie polityki zakupowej firmy

• Zarządzanie procesem zamówień

• Prowadzenie negocjacji handlowych

• Prowadzenie przetargów

• Analiza i monitorowanie rynku dostawców

• Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami

• Dbanie o optymalizację kosztów, przeprowadzanie analiz cenowych, sporządzenie zestawień oraz raportów

• Zarządzenie podległym zespołem

Wymagania:

• Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach kupieckich w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem min. 3 osobowym zespołem

• Doświadczenie w procesach zakupowych

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny

• Wykształcenie wyższe

• Wysoka umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej

• Wysoki poziom umiejętności analitycznych, zdolność do wyciągania wniosków oraz do formułowania celów

• Duża orientacja na pracę w zespole i wynik zespołu

• Znajomość narzędzi środowiska Office, znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem

• Umiejętność planowania pracy zespołu, budżetowania jego zasobów

• Kilkuletnia praktyka zawodowa w organizacjach międzynarodowych

• Możliwość wyjazdów w delegacje krajowe i zagraniczne

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji zawodowych

• Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez HRO Recruitment, który jest brandem HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.