Kierownik ds. Zakupów

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - firmy budowlanej będącej generalnym wykonawcą, w związku z realizacją dużej inwestycji infrastrukturalnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. ZakupówMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • zarządzanie procesem wyszukiwana dostawców i wykonawców usług, odpowiedzialność za procesy zakupowe i zawieranie umów z dostawcami,
  • nadzór nad procesem wyboru dostawców zgodnie z przyjętą strategią i w ścisłej koordynacji z zespołem realizującym projekt,
  • przygotowywanie przedmiarów, zapytań ofertowych do dostawców oraz analiza otrzymywanych ofert,
  • porównywanie ilości robót występujących w ofertach/kosztorysach z dokumentacją projektową,
  • prowadzenie negocjacji umów/zamówień z potencjalnymi dostawcami/wykonawcami, w tym analiza i ocena ryzyk z tym związanych,
  • zapewnienie właściwej logistyki dostaw oraz kosztowej optymalizacji wykorzystania zasobów,
  • monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie bazy danych magazynu budowy,
  • nadzór nad optymalizacją zapasów materiałów budowlanych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - samodzielnym lub kierowniczym w branży budowlanej,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i orientacja na realizację celów,
  • dobrze rozwinięte umiejętności negocjacji poparte doświadczeniem zawodowym,
  • wysokie zdolności analityczne,
  • znajomość technologii robót budowlanych,
  • umiejętność sporządzania kalkulacji ofertowej i wykonawczej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie we współpracy w międzynarodowym zespole będzie atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • możliwośc rozwoju zawodowego i pracy przy ciekawym projekcie
  • możliwość pracy w zgranym i dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.