Kierownik ds. utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Grójec, mazowieckie

Miejsce pracy: Grójec

Miejsce pracy: powiat grójecki

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Laptop, Telefon
  • Samochód służbowy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność w organizacji pracy własnej oraz zespołu podległych pracowników
  • Znajomość maszyn i technologii, elektryki, mechaniki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Zarządzanie pracą działu technicznego i inwestycji
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych
  • Planowanie inwestycji, udoskonalanie procesów produkcji
  • Koordynowanie wdrożeń nowych urządzeń
  • Nadzór nad naprawami maszyn i urządzeń
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Realizacja budżetu działu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials