Kierownik ds. Transportu i Spedycji (greenfield)

Hays Poland

Okolice Bolesławca, dolnośląskie

Hays Poland

Okolice Bolesławca
NR REF.: 1134418

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy obecnie Kierownika ds. Transportu i Spedycji do nowo budowanej fabryki (project greenfield).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za:

Zadania:
  • zbudowanie struktur od podstaw
  • nadzór nad flotą
  • kompleksowe zarządzanie i optymalizacja procesów
  • prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych z kluczowymi klientami oraz dostawcami usług
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie oraz monitorowanie efektów pracy zespołu
  • współtworzenie nowych kierunków rozwoju
  • inne czynności zlecone przez przełożonego

Wymagania:
  • Doświadczenie minimum 3 lat na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe – preferowane transport/logistyka i/lub lub doświadczenie w branży logistycznej
  • Wiedza z nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne
  • Znajomość przepisów celnych i CMR
  • Duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność oraz prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość pakietu MS Office

Klient oferuje:
  • Stałą umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę pracy
  • Pracę w stabilnej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy