Kierownik ds. Sprzedaży

Eurocent S.A.

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • Realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy
  • Zarządzanie zespołem Koordynatorów i Przedstawicieli Finansowych
  • Motywowanie i nadzór nad podległymi pracownikami
  • Prowadzenie szkoleń pracowników działu sprzedaży
  • Przygotowywanie raportów
  • Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klientów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
  • Udział w tworzeniu strategii rozwoju firmy
  • Wsparcie doświadczonych Managerów

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży finansowej na stanowisku managerskim
  • Preferowane doświadczenie w obsłudze Klienta w domu
  • Umiejętność zarządzania pracownikami podległymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Ukierunkowanie na realizację celów i osiąganie sukcesów w sprzedaży
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność
  • Zdolności interpersonalne

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Finansowe. <br/>Udzielanie pożyczek gotówkowych klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi