Manager ds. sprzedaży i marketingu

Master4u

Katowice 40-123, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderami rynku w sektorze portali weselnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla osób planujących ślub i wesele.

Na platformie Wesele z klasa umożliwiamy publikację i wyszukanie ogłoszeń usług/produktów weselnych z całej Polski.

W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy specjalistów do pracy w dziale sprzedaży na stanowisku Managera ds. Sprzedaży i Marketingu.
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i raportowanie wyników sprzedażowych produktu
  • Bieżące wsparcie oraz koordynacja działań zespołu sprzedażowego
  • Identyfikacja nowych obszarów rozwoju
  • Analiza i dostosowanie oferty pod kątem wymagań klientów
  • Koordynowanie pracy działu marketingu

Wymagania

• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Doświadczenie przekraczania wyznaczonych celów sprzedażowych

• Doskonałe umiejętności z zakresu zarządzania czasem, planowania i organizacji.

• Rozwinięte zdolności negocjacyjne

• Znajomość trendów i najlepszych praktyk sprzedażowych

• Znajomość branży ślubnej

• Znajomość najnowszych praktyk i trendów marketingowych

Oferujemy:

• Pracę pełną wyzwań w szybko rozwijającym się biznesie

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym i sympatycznym zespole

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

• Możliwość rozwoju osobistego

• Możliwość rozwoju kompetencji komunikacyjnych, sprzedażowych i marketingowych związanych z pracą z klientem w sektorze b2b

Nasze biuro znajduje się w ścisłym Centrum Katowic, a na miejscu czeka na Ciebie przyjazna atmosfera oraz świeżo mielona kawa.

Prezentacja firmy

Master4u wydawca portalu internetowego weselezklasa pl <br/> <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
42 000PLN - 54 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca