Kierownik ds. Sprzedaży _ Branża Motoryzacyjna (m/f)

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Kierownika ds. Sprzedaży będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych projektów z rynku , opiekę nad kluczowymi klientami typu Tier1 oraz za zarządzanie podległym zespołem.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, europejskiego lidera specjalizującego się w produkcji części i podzespołów dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. Sprzedaży.

Opis stanowiska

  • Rozwój portfolio Klientów - pozyskiwanie nowych klientów jak i pozyskiwanie nowych projektów w ramach portfolio istniejących klientów ;
  • Zarządzanie zespołem kilkuosobowym;
  • Koordynacja procesu ofertowania, w tym terminowe sporządzanie kalkulacji dla klientów i monitoring statusu wysłanej oferty do klienta;
  • Negocjacje warunków handlowych z Klientami oraz ustalanie wymagań technicznych w stosunku do każdego z nowych projektów;
  • Nadzór nad uzyskiwaniem listów nominacyjnych od Klientów;
  • Pełnienie funkcji opiekuna klienta na każdym etapie wdrażania pozyskanego projektu;
  • Pozyskiwanie informacji o rynku - analizy rynkowe;
  • Tworzenie planu sprzedaży na potrzeby budżetu, w tym analiza capacity produkcyjnego.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne;
  • Minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie z branży motoryzacyjnej ;
  • Doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem ;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży motoryzacyjnej;
  • Praktyczna znajomość aspektów funkcjonowania zakładu produkcyjnego i procesów produkcyjnych;
  • Znajomość systemów IATF i ISO 14001 , specyficznych wymagań klientów;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z Klientami;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz kulturę osobistą;
  • Odpowiedzialność i orientacje na realizacje celów;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (poziom B2/C1) .

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie , niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page