Kierownik ds. Sprzedaży (branża hotelarska)

AGIT Hotel Congress & SPA.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zadania
- przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz wprowadzanie i monitorowanie procedur sprzedażowych
- realizowanie planów sprzedażowych / bezpośredni kontakt z klientem
- aktywne pozyskiwanie klientów, oraz budowanie i utrzymywanie relacji
- współpraca z innymi działami hotelu

Wymagania

Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą usług hotelowych (konferencje, wesela, imprezy okolicznościowe)
- preferowane wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
- bardzo dobra znajomość branży hotelarskiej
- dobra znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne
- łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem
- wysoka kultura osobista,
- zaangażowanie, kreatywność, dyspozycyjność

Oferujemy:
- pracę w hotelu o wysokim standardzie
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość doskonalenia umiejętności, rozwoju zawodowego i szkoleń,

Prezentacja firmy

Best Hotel Agit Congress&Spa, położony w spokojnej okolicy na prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Praca w hotelu / Turystyka