Kierownik ds.Sieci Sanitarnych

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Kierownika Projektów ds. Sieci Sanitarnych będzie odpowiedzialna za sprawowanie nadzoru nad procesem realizacji w zakresie instalacji sanitarnych, udział w negocjacjach z dostawcami / podwykonawcami,a także za kontrolę prac realizowanych przez firmy podwykonawcze.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma budowlana o ogólnopolskim zasięgu, która funkcjonując jako Generalny Wykonawca oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i realizacji. Swoją specjalizację rozwijają w obszarze budowy obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowo-usługowych, biurowych oraz ekologicznych.

Opis stanowiska

  • Przygotowanie koncepcji,
  • Planowanie kosztowe realizowanych prac,
  • Kontraktowanie robót,
  • Bezpośredni nadzór nad procesem realizacji w zakresie instalacji sanitarnych, zgodnie z wymaganiami kontraktu, harmonogramem oraz dokumentacją techniczną,
  • Bieżąca współpraca i udział w negocjacjach z dostawcami / podwykonawcami,
  • Sprawowanie kontroli i koordynacji prac realizowanych przez firmy podwykonawczej.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe budowlane w specjalizacji - instalacje sanitarne,
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Min. 3-4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w ofertowaniu i realizacji w firmie wykonawczej,
  • Umiejętność oceny stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, MS Project,
  • Otwartość na wyjazdy służbowe,
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Zdolności analityczne,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, bogaty pakiet socjalny, karta Multisport, udział w ciekawych szkoleniach,
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page