Kierownik ds. rozwoju biznesu (pojazdy ciężarowe)

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, prestiżowej instytucji finansowej charakteryzującej się stabilną pozycją na rynku i dynamicznym tempem wzrostu, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Kierownik ds. rozwoju biznesu (pojazdy ciężarowe)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Budowanie i zarządzanie strategią marketingową na rynku pojazdów ciężarowych;
  • Monitorowanie i analizowanie rynku w celu zwiększenia sprzedaży i rentowności;
  • Udział w tworzeniu procedur i narzędzi wspierających sprzedaż na danym rynku;
  • Współtworzenie strategii spółki w zakresie nowych produktów i kanałów dystrybucji;
  • Rekomendowanie działań marketingowych i pro-sprzedażowych;
  • Współodpowiedzialność za wynik sprzedażowy Spółki w danym segmencie.

Wymagania:

  • Znajomość rynku pojazdów ciężarowych;
  • Min. 3 lata doświadczenia w budowaniu strategii i zarządzaniu produktami w branży finansowej;
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość mechanizmów finansowania inwestycji i środków trwałych;
  • Silna orientacja biznesowa i koncentracja na realizacji wyznaczonych celów;
  • Innowacyjność;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w jednej z wiodących grup finansowych;
  • Opiekę medyczną i benefity pozapłacowe;
  • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.