Kierownik ds. Rozliczeń Podatkowych

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie opinii podatkowych, opiniowanie umów i innych dokumentów pod kątem podatkowym
  • Weryfikowanie rozliczeń pomiędzy podmiotami powiązanymi
  • Nadzór nad przygotowywaniem dokumentacji dotyczącej cen transferowych
  • Kalkulowanie podatku CIT oraz sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Przeprowadzanie wew przeglądów podatkowych w zakresie CIT
  • Współpraca z organami podatkowymi, audytorem, zewnętrznymi doradcami podatkowymi oraz klientami wew spółek z Grupy Polpharma

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, rachunkowość, prawo)
  • Doświadczenie w pracy w dziale podatkowym dużego podmiotu gospodarczego lub firmie oferującej usługi doradztwa podatkowego
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych dotyczących gł. CIT i cen transferowych
  • Ogólna znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości
  • Biegła znajomość MS Office
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy w zespole zorientowanym na zadania
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy