Kierownik ds. rozbudowy i zarządzania zespołem sprzedażowym

Klient InfoPraca.pl

Ełk, warmińsko-mazurskie

Jesteśmy znaną i stabilną firmą finansową, która już osiągnęła status lidera na rynku polskim. Nie ustajemy w rozwoju, proponując naszym pracownikom różnorodne formy współpracy i uczestniczenia w sukcesie organizacji.

Tym razem nasza oferta jest skierowana dla osób przedsiębiorczych, myślących o prowadzeniu własnego biznesu przy wsparciu znanej marki, silnej reklamy, bazy klientów i nowoczesnych produktów finansowych.

Chcesz pogodzić zalety prowadzenia własnej firmy z ogromnym zapleczem produktowo- marketingowym i stałym wynagrodzeniem za wykonanie konkretnych aktywności, a jednocześnie masz predyspozycje do rekrutowania i zarządzania ludźmi? Aplikuj na stanowisko:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Ełk

Zadania:

  • Zbudowanie zespołu sprzedażowego od podstaw
  • Rekrutowanie pracowników przy wykorzystaniu aktywnych metod rekrutacji
  • Zarządzanie pracą podległych sprzedawców
  • Rozwijanie pracowników
  • Odpowiedzialność za wynik sprzedażowy zespołu
  • Raportowanie działań
  • Przestrzeganie standardów organizacji

Wymagania:

  • Aspiracje do samodzielnego stworzenia zespołu sprzedażowego
  • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji lub chęć rozwoju w tym obszarze
  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w oparciu o cele sprzedażowe
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Chęć rozwoju osobistego
  • Wytrwałość
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie do zawodu
  • Pakiet szkoleń produktowych i kompetencyjnych
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, uzależniony zarówno od podjętych aktywności, jak i uzyskanych efektów
  • Możliwość otwarcia własnej firmy pod patronatem znanej instytucji finansowej
  • Możliwość otrzymania leadów rekrutacyjnych i sprzedażowych do obsługi
  • Wysoką autonomię pracy i decyzyjność w zakresie czasu pracy
  • Możliwość rozbudowania własnego biznesu/ firmy rodzinnej w branży finansowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.