Kierownik ds. Robót Elektrycznych

ACE Instal Sp. z o.o.

Kozienice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Nadzorowanie i koordynację robót elektrycznych,

• Współpracę z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,

• Kontrolę budżetu oraz rozliczanie robót instalacyjnych,

• Opracowywanie ofert i budżetów w zakresie instalacji.

Wymagania

• Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym,

• Posiadanie świadectw kwalifikacji SEP E i D,

• Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika robót lub kierownika budowy w swojej specjalności,

• Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programów AutoCad oraz EPLAN

• prawo jazdy kat. B

• samodzielności, zaangażowania, umiejętności pracy w zespole

• Uprawnienia budowlane, projektowe i wykonawcze do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń – mile widziane

Prezentacja firmy

ACE Instal Sp zo.o. jest firmą działającą na rynku projektowania oraz wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Top management, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne