Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji (Inwestor Mieszkaniowy)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika ds. Przygotowania Inwestycji.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej - w związku z rozwojem portfela inwestycji, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika ds. Przygotowania Inwestycji. Wybrana osoba będzie odpowiedzialny za przygotowanie inwestycji mieszkaniowych.

Opis stanowiska

  • Weryfikacja nieruchomości pod kątem technicznym oraz formalnym
  • Przygotowanie budżetu oraz harmonogramu inwestycji
  • Nadzór nad procesem projektowania przy współpracy z pracownią architektoniczną
  • Odpowiedzialność za uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych
  • Nadzór i kontrola finansowa nad realizowanymi projektami
  • Współpraca z Działem Technicznym w zakresie realizacji przygotowanej inwestycji
  • Współpraca z Działem Sprzedaży i Marketingu
  • Reprezentowanie firmy przed jednostkami administracji, gestorami mediów i innymi firmami zewnętrznymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura, budownictwo lub pokrewne)
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w segmencie mieszkaniowym)
  • Bardzo dobra wiedza w zakresie zarządzania procesem inwestycyjnym (z naciskiem na przygotowanie inwestycji)
  • Bardzo dobra znajomość procedur administracyjnych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Znajomość MS Office, umiejętność czytania dokumentacji;
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów w wyznaczonym czasie;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w rozwijającej się firmie deweloperskiej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page