Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji (Inwestor Komercyjny)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Kierownika ds. Przygotowania Inwestycji.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy deweloperskiej, która specjalizuje się w inwestycjach komercyjnych oraz mieszkaniowych - w związku z rozwojem portfela inwestycji, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika ds. Przygotowania Inwestycji.

Opis stanowiska

  • Analiza potencjalnych terenów inwestycyjnych
  • Koordynacja procesu due dilligence
  • Odpowiedzialność za przygotowanie inwestycji magazynowych
  • Odpowiedzialność za uzyskanie wszystkich niezbędnych uzgodnień oraz decyzji administracyjnych
  • Uzyskanie pozwolenia na budowę dla poszczególnych inwestycji
  • Nadzór nad procesem projektowania
  • Współpraca z działem technicznym w zakresie realizacji inwestycji
  • Współpraca z gestorami mediów, urzędami oraz innymi podmiotami zaangażowanymi w proces inwestycyjny

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo lub architektura)
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w segmencie magazynowym)
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego
  • Wiedza oraz skuteczność w zakresie realizacji procedur administracyjnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na cel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów inwestycyjnych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page