Kierownik ds. Prawa Żywieniowego

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - międzynarodowego koncernu z branży FMCG szukamy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Kierownik ds. Prawa ŻywieniowegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zapewnienie zgodności marek z prawem żywnościowym poprzez tworzenie odpowiedniego oznakowania i komunikacji marek
  • Dostarczanie do spółki wiedzy z zakresu prawa żywnościowego
  • Kontakty z urzędową kontrolą żywności w ramach prawa żywieniowego
  • Import produktów do Polski (oznakowanie importowanego produktu,
  • współodpowiedzialność za przygotowanie dokumentacji importowanego produktu)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane Technologia Żywności, Towaroznastwo
  • Minimum trzyletnie doświadczenie  na stanowisku związanym z prawem zywnosciowym lub technologią zywności
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na rezultaty
  • Nastawienie na współpracę
  • Poczucie humoru i umiejętność zjednywania innych do swoich pomysłów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Duży zakres samodzielności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.