Kierownik ds. Portfolio Rynków Międzynarodowych

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

Warszawa, mazowieckie

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Przeprowadzanie analiz rynku w poszczególnych krajach i klasach terapeutycznych
  • Zarządzanie portfelem produktów i pipeline poszczególnych rynków
  • Rekomendowanie nowych kandydatów do pipeline, przygotowywanie jakościowych uzasadnień biznesowych (Business Case), w tym pełnej oceny medycznej i strategicznej
  • Rola partnera biznesowego w zakresie realizacji projektów, koordynacja współpracy pomiędzy przedstawicielstwami zagranicznymi a centralą Firmy w zakresie swojej odpowiedzialności

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • 3 - 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (portfolio, BD, marketing, marketing strategiczny)
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego jest dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość programów biurowych pakietu MS Office (Excel jest priorytetem)
  • Znajomość konkurencyjnego otoczenia rynkowego
  • Wiedza i doświadczenie dotyczące medycznych i finansowych aspektów działalności farmaceutycznej
  • Znajomość procesów rejestracji i wprowadzania produktów farmaceutycznych na rynek
  • Zdolności analityczne
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
  • Zorientowanie na wynik

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport)