Kierownik ds. operacyjnych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Kierowanie sprawami operacyjnymi związanymi z egzaminami;
  • Zastępstwo oraz pomoc kierownictwu egzaminacyjnemu;
  • Budowanie silnego i elastycznego zespołu operacyjnego;
  • Koordynowanie pracy zespołu;
  • Zapewnienie wysokiej jakości standardów usług;
  • Wsparcie w bieżących sprawach administracyjnych;
  • Przygotowania do audytów;

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim (pisanym i mówionym) na poziomie biznesowym C1 bądź wyżej- warunek konieczny;
  • Znajomość polskiego rynku edukacyjnego;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Umiejętność koordynowania projektów;
  • Doświadczenie w nawiązywaniu relacji z Klientem;
  • Komunikatywność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność pracy z komputerem oraz na różnych systemach;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco z możliwością przedłużenia;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:15 (elastyczny czas pracy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Lokalizacja: Warszawa-Śródmieście.

Numer referencyjny: Numer ref. KO/WA1/10/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.