KIEROWNIK DS. OPERACYJNYCH/OPERATIONS MANAGER

Atominium

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Atominium to jedno z największych i najdłużej istniejących na polskim rynku biur tłumaczeń. Od lat ułatwiamy komunikację ludziom na całym świecie wykonując tłumaczenia we wszystkich możliwych kombinacjach językowych. Tłumaczenie to dla nas przede wszystkim rodzaj sztuki. Specjalizujemy się w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań stawiając na pierwszym planie dobro klienta. Służąc wiedzą i doświadczeniem wspieramy naszych klientów w realizacji ich celów traktując je jak nasze własne.

Obecnie, do naszego zespołu, w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik ds. operacyjnych/operations manager

Miejsce pracy: Kraków

• Koordynowanie i nadzorowanie realizacji projektów translatorskich.

• Zapewnienie profesjonalnej i terminowej realizacji usług.

• Efektywne zarządzanie podległym zespołem (motywowanie, delegowanie, egzekwowanie zadań).

• Dostrzeganie, sygnalizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych.

• Proponowanie i wdrażanie działań z zamiarem optymalizacji procesów.

• Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie niezbędnym do realizacji usług na najwyższych poziomie.

• Tworzenie, uaktualnianie oraz dbanie o przestrzeganie procedur związanych z funkcjonowaniem podległego działu.

• Nadzór nad reklamacjami.

• Analiza ilościowa i jakościowa realizowanych projektów.

• Przygotowywanie raportów zgodnie z ustaleniami.

• Nadzór nad zachowaniem założonych standardów jakości.

• Reprezentowanie firmy w kontakcie z kluczowym klientem, dbanie o jej pozytywny wizerunek.

Wymagania

Wymagania

• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem)

• Biegła znajomość języka angielskiego, min. na poziomie C1, umożliwiająca swobodną komunikację B2B (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem).

• Umiejętność szybkiego działania i adaptacji do zmieniających się wymagań sytuacji.

• Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

• Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

• Zdolności organizacyjne pracy własnej i myślenia analitycznego.

• Zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów.

• Wysoka kultura osobista.

• Otwartość na nowości, energia w działaniu.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole.

• Możliwości rozwoju na samodzielnym stanowisku.

• Narzędzia niezbędne do pracy.

• Pracę w samym centrum Krakowa.

Prezentacja firmy

Atominium is one of the largest and oldest translation agencies on the P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja