Kierownik ds. Obsługi Kluczowych Klientów

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie w związku z dużą dynamiką wzrostu branży, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika ds. Obsługi Kluczowych Klientów (VIP).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma technologiczna, prowadząca swój biznes głównie w Internecie.

Opis stanowiska

  • Stworzenie i realizacja strategii zarządzania klientami VIP
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z kluczowymi klientami
  • Bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy)
  • Identyfikacja indywidualnych potrzeb klientów i ich realizacja
  • Realizacja założonych celów sprzedaży i raportowanie
  • Koordynacja pracy innych pracowników w ramach działań promocyjno-handlowych, których celem jest pozyskanie lub utrzymanie kluczowych klientów firmy
  • Organizacja pakietów hospitality

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w sektorze klientów kluczowych
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz umiejętność zrozumienia potrzeb i zachowań klientów
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, w tym samodzielność i inicjatywa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie sportem i wydarzeniami sportowymi - warunek konieczny

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • Możliwość pracy zdalnej, bądź hybrydowej z biura w Warszawie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page