Cleaner Sp. z o.o.
Cleaner Sp. z o.o. Cleaner Sp. z o.o.
Firma porządkowa CLEANER to synonim usług najwyższej jakości dzięki czemu zdobyliśmy i wciąż zdobywamy to co najcenniejsze – zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą działająca w branży usług porządkowych od 1996r.

Kierownik ds. obiektów

Miejsce pracy: Sochaczew, Teresin, Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • regularny kontakt z klientem
  • koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach (Teresin, Sochaczew, Grodzisk Mazowiecki) oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją
  • prowadzenie rekrutacji pracowników liniowych
  • wdrażanie nowych pracowników serwisu sprzątającego

Wymagania:

  • doświadczenie w branży porządkowej co najmniej 1 rok
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko w oparciu o umowę o pracę
  • rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przejrzystych strukturach zarządzania
  • możliwość rozwoju, podnoszenie kwalifikacji