Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

- opieka nad działem marketingu

- prowadzenie kampanii reklamych/promocyjnych produktów

- współpraca z działem handlowym

- monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, działań konkurencji i wyników własnych

- aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie firmy oraz firmami outscourcignowymi

- współtworzenie strategii marketingowej firmy

- ustalanie działań marketingowych na portalach aukcyjnych tj. allegro, ebay, amazon

- tworzenie kampanii adwords

- negocjacje warunków współpracy z wykonawcami i podwykonawcami

- realizacja kampanii marketingowych omnichanel

- dobór optymalnego media-mix

Wymagania

- co namniej 5 lat doświadczenia w obszarze zarządzania marketingiem

- co najmniej 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem

- doświadczenie w implementacji narzędzi IT w marketignu i sprzedaży

- znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowej

- doświadczenie w realizacji kampanii marketing automation oraz omnichanel

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- wysokie zdolności komunikacyjne i kultura osobista

- kreatywność

- samodzielność i samodyscyplina

Prezentacja firmy

DAS COMPANY to grupa doświadczonych doradców technicznych – praktyków sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media