KIEROWNIK DS LOGISTYKI

Northgate Logistics

GDYNIA, pomorskie

Opis stanowiska pracy

• Pozyskiwanie klientów do współpracy
• Rozbudowa bazy klientów i podwykonawców przynależnej do oddziału
• Organizowanie działań w oddziale
• Utrzymywanie kontaktów z klientami i przewoźnikami całego zespołu pracującego w oddziale
• Koordynowanie pracy zespołem spedytorów celem osiągania wyznaczonych planów budżetowych
• Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń
• Nadzór i kontrola nad standardami wykonywanych usług
• Nadzór nad realizacją budżetu, raportowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami
• Aktywne uczestnictwo w zjazdach i konferencjach branżowych

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie etatowe + system prowizyjny
• Prowizja adekwatna do zaangażowania i wyników
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• Szkolenia i uczestnictwo w konferencjach branżowych

Wymagania

Kandydat powinien posiadać:
• Udokumentowane doświadczenie minimum 12 miesięcy pracy na stanowisku Kierowniczym w spedycji krajowej i międzynarodowej
• Dobra znajomość sektora spedycji międzynarodowej i krajowej
• Znajomość technik pozyskiwania klientów
• Znajomość giełd transportowych i systemów wspomagających aktywne pozyskiwani podwykonawców
• Umiejętność podejmowania decyzji w krótkim czasie, dużą samodzielność, sumienność, odpowiedzialność
• Umiejętności interpersonalne i negocjacyjne oraz umiejętność pracy w zespole jak i dużą łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Ukierunkowanie na wsparcie zespołu i wspólne budowanie silnego oddziału

Wymagania dodatkowe:
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość praktycznego wykorzystania pakietu MS Office
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącą spedycją w Polsce, gwarantującą bezpieczeństwo u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców