Kierownik ds. księgowo-administracyjnych

Regional.pl

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik ds. księgowo-administracyjnych w nowo powstałym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Wałbrzychu. Zakres obowiązków:

Nadzór nad wszystkimi aspektami zarządzania finansami, księgowością
Nadzór i kierownictwo nad zespołem podległych osób
Nadzór nad właściwym przechowywaniem i archiwizacją dokumentów
Nadzór nad właściwą obsługą pomiotów zewnętrznych obsługiwanych pod kątem rachunkowści (KPiR, pełna księgowość, ryczałt)

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse-rachunkowość).

Świadectwo kwalifikacji wydane przez Ministerstwo Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Biegła znajomość programów komputerowych : Symfonia FK ,Rewizor , ZUS Płatnik oraz MS Word , Excel.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce. W n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 973PLN - 4 973PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa